Eccotemp podgrzewacz wody jest mały i zajmuje niewiele miejsca

Zalety Eccotemp L5

Przenośny. Jest to nie tylko podgrzewacz wody bez zbiornika, ale także prysznic na zewnątrz. Przenośność urządzenia pozwala mu być doskonałym zakupem dla miłośników przygód, którzy nie chcą przygody z prysznicem w zimnej wodzie z jeziora lub na kempingu. Ten podgrzewacz wody Eccotemp L5 rozwiązuje to wszystko dzięki możliwości poruszania się wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Akcesoria. Podgrzewacz wody Eccotemp L5 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby go uruchomić. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria. Znajdziesz tu korpus grzejnika, regulator gazu, osłonę wentylacyjną, osprzęt, dyszę prysznicową i zestaw węży, adapter węża ogrodowego, sprzęt i instrukcję obsługi.

Ustawienia niestandardowe. Podgrzewacz L5 zapewnia szereg opcji prysznica. Możesz wybrać spośród wielu ustawień natrysku, aby znaleźć odpowiednie ciśnienie wody do swoich potrzeb. Temperatura wody wzrośnie prawie natychmiast i będzie stale płynąć, gdy kurek zostanie włączony z szybkością przepływu 1,5 galona na minutę. Podgrzewacz wody wyłącza się po 20 minutach ciągłej pracy, co daje uspokaja na wypadek, gdyby ktoś zostawił biegnący przewód.

Łatwa konfiguracja i obsługa. Twój zakup obejmuje wszystkie niezbędne adaptery i sprzęt, dzięki czemu ustawienie tego podgrzewacza wody jest bardzo proste. Nagrzewnica będzie działać tylko po podłączeniu do standardowej dyszy węża ogrodowego i zbiornika propanu. Gdy tylko woda wypłynie, zapalą się palniki i zgasną, gdy tylko zatrzyma się przepływ wody.

Zasilanie bateryjne. Urządzenie jest zasilane bateryjnie, co umożliwia zasilanie go bez prądu. Jest to bardzo korzystne w sytuacjach zewnętrznych, jak również w sytuacjach awaryjnych, gdy nie ma zasilania.

Rzeczy, o których należy pamiętać

Niektórzy klienci zauważyli, że urządzenie jest wrażliwe na wiatr, dlatego należy o tym pamiętać.

Dolna linia

Przenośny bezzbiornikowy podgrzewacz wody, Eccotemp L5, jest idealnym wyborem do użytku na zewnątrz, gdy tylko jest to konieczne, i jest naszym wyborem jako jeden z najlepszych na rynku..

Zalety i wady przenośnego bezzbiornikowego podgrzewacza wody Eccotemp L5

Jako przenośny podgrzewacz wody, Eccotemp L5 jest idealnym modelem do niskich wymagań eksploatacyjnych. Dzięki możliwości dostarczenia do prysznica 1,4 l gorącej wody na minutę, ten podgrzewacz wody powinien zaspokoić potrzebę natychmiastowej gorącej wody na zewnątrz.

Bezzbiornikowy podgrzewacz wody Eccotemp działa na ciekłym propanie. W porównaniu ze standardowymi modelami elektrycznymi, podgrzewacze wody LPG podgrzewają wodę szybciej i zużywają mniej energii. L5 pozwala użytkownikowi ustawić temperaturę wody od 80 do 150 stopni F (około 26 do 65 stopni C).

Artykuły z tej samej kategorii: