Jest to doskonały kegerator na poziomie podstawowym

Podsumowując, EdgeStar KC2000 to doskonały, uproszczony kegerator dla początkującego nabywcy. Polecam go osobom szukającym niedrogiej oferty. Gwarancja może nie mieć najlepszej ochrony, ale dla większości użytkowników tego produktu nie powinno to stanowić problemu. Jest to również jeden z mniejszych kergeratorów na kołach, dzięki czemu jest dość mobilny i łatwy do przenoszenia z pokoju do pokoju. Mówiąc przy okazji, jedną z jego wad może być to, że powinien być używany tylko w pomieszczeniach. Ogółem większość pierwszych nabywców będzie bardzo zadowolona z tego zakupu.

Dobrej jakości kegerator sprawia, że piwo jest świeże i schłodzone; i jednocześnie jest opłacalny. Jeśli jesteś miłośnikiem piwa, wiesz, że jeśli oferta jest nie do odrzucenia, możesz być chcieć zakupić urządzenie, które nie będzie takie wytrzymałe. Ale nie martw się, ponieważ tu właśnie pojawia się Edgestar. Kegerator EdgeStar Full Size (KC2000) to trwały, wysokiej jakości kegerator o dobrej pojemności i imponującej konstrukcji oraz wielu przydatnych funkcjach.

Pełnowymiarowy Kegerator EdgeStar jest idealny do użytku domowego i handlowego. Ma czarne wykończenie ze stali nierdzewnej i stylistyczny wygląd. Posiada zdolność do przechowywania beczek amerykańskich w standardzie 1/4 i 1/2, chociaż nie jest przeznaczona do podtrzymywania Coors, Miller gumowanych lub innych zbyt dużych beczek. Pełnowymiarowe kegeratory EdgeStar (KC2000) mają wyjątkową zdolność do osiągania temperatur na poziomie 30C, dzięki czemu wyróżniają się na tle innych chłodziarek beczkowych dostępnych na rynku.

Wymiary urządzenia to 48 1/2 x 20 1/10 x 24 13/16 (wysokość obejmuje wieżę wyciągową) i waży około 37 kg. Wyposażony jest w wyjmowane półki z drutów i można go łatwo przekształcić w lodówkę z funkcją automatycznego rozmrażania. Kegerator zawiera 2 kg piwowar, ulepszony aluminiowy cylinder CO2 (wymaga napełnienia) z łatwym do odczytania manometrem. Inne części dostarczane z urządzeniem obejmują dwuczęściową tacę ociekową, chromowaną szynę bezpieczeństwa, płytę ochronną i kółka samonastawne. Linie piwne, wieża, baterie, uchwyty i węże urządzenia są w całości amerykańskie i zatwierdzone przez NSF.

Zalety

Ultra niska temperatura: Kegerator EdgeStar w pełnym rozmiarze (KC2000) jest jednym z najzimniejszych kegeratorów na rynku. Ma zdolność do osiągania temperatur na poziomie 30 stopni F (około -1 stopni C), dzięki czemu piwo jest zawsze schłodzone.

Przeczytaj następny artykuł: Półki do salonu w aranżacji wnętrz

Pływające półki ścienne. Jest to doskonały pomysł, ponieważ ten typ pomaga zaoszczędzić przestrzeń i może być umieszczony w dowolnym miejscu na ścianach.

Łatwy w instalacji: zawiera łatwy w instalacji przewodnik, który zawiera ilustracje krok po kroku, które poprowadzą cię przez proces instalacji. Jest uważany za jeden z najprostszych kegeratorów pod względem instalacji.

Artykuły z tej samej kategorii: