Półki do salonu w aranżacji wnętrz

Półki stanowią istotną część domu, ponieważ pomagają w przechowywaniu, eksponowaniu i przechowywaniu różnych przedmiotów gospodarstwa domowego. Spędzać trochę czas w projekcie twój żywego pokoju półki mogą tworzyć atrakcyjny pokój. Tutaj są niektóre punkty rozważać jeżeli chodzi o odkładanie na półki:

Living Room Shelving 

Salon jest integralną częścią domu, zapewniając przestrzeń, w której spędzamy większość naszego czasu i bawimy gości. Dlatego też powinien być uatrakcyjniony dzięki innowacyjnym półkom. Uwolnij swoją kreatywność regałów, korzystając z poniższych wskazówek:

 • Duża konstrukcja półek w salonie. Chcesz gdzie trzymać książki, dzieła sztuki i inne rzeczy w jednym miejscu? Spróbuj użyć tych półek, które mogą być umieszczone w strategicznym miejscu w Twoim pokoju. Projektanci wnętrz mogą pomóc Ci w tym zadaniu i wymyślić kreatywną półkę. Korzystanie z tej opcji wymaga więcej miejsca w salonie.
 • Pływające półki ścienne. Jest to doskonały pomysł, ponieważ ten typ pomaga zaoszczędzić przestrzeń i może być umieszczony w dowolnym miejscu na ścianach. Są łatwe do dostosowania i mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb i wystroju. Nadają się do wielu przedmiotów, a nawet mogą być umieszczone obok schodów. Są również eleganckie i łatwe w utrzymaniu, trwałe i trwałe.
Półki mogą tworzyć atrakcyjny pokój
Spędzać trochę czas w projekcie twój żywego pokoju półki mogą tworzyć atrakcyjny pokój.

Najpopularniejszy projekt półek naściennych Floating Wall Shelves 

Niektóre z tych wzorów są dostępne w różnych rozmiarach, używane do przechowywania wszystkiego i umieszczone w dowolnym miejscu w domu. Ta sekcja obejmuje najbardziej popularne projekty unikalne dla salonu.

 • Baldwin. Półki o wzornictwie są atrakcyjne, hojne i przykuwające uwagę i są umieszczone w pomieszczeniu w sposób, który nadaje mu elegancki wygląd.
 • Northshore Residence. Są one doskonałym dodatkiem do pokoju zapewniającym dodatkową przestrzeń do przechowywania. Oferują one wyjątkowe wrażenia i całkowicie pasują do wnętrza.
 • Big Island Ocean Front Residence. Stanowią one doskonałą lokalizację medialną i stanowią ozdobę nie dominującą.
 • E 65. Ulica, NYC. Ten pomysł na regały jest prosty, ale daje poczucie porządku we wnętrzu. To nie tylko modne, ale i przyjemne dla oka. 
 • Dyrektorzy miejscy. Są to piękne półki, które sprawiają wspaniałe wrażenie salonu. Oferują fantastyczny kontrast z odcieniami rzeczy na nich umieszczonych.
 • Nowoczesne Condominium. Są one pomalowane na biało i pasują odpowiednio do pomalowanej na czarno ściany, nadając tym samym stylowy i atrakcyjny wygląd.
 • Superior St. Residence. Te przyjemne, pływające półki zapewniają równowagę we wnętrzu. 
 • Sacramento Residential Home. Są to niestandardowe półki ścienne o fascynujących kształtach i ładnie wyglądające, zwłaszcza w spokojnym, miękkim, męskim kolorze.  
 • Rezydencja Weyand. Jest to inspirujący pomysł na aranżację wnętrz w postaci pływających półek, na których można przechowywać przedmioty.
 • Renowacja Bloordale. Są one prostokątne i stanowią spory sposób przechowywania książek.
 • Współczesny na wodzie. Stwarzają one stylowy nastrój w salonie, zwłaszcza gdy pomalowane są na czarno i kontrastują z kolorami dekoru. 

Wskazówki dotyczące stylizacji półek w salonach pływających 

Pływające półki ścienne są prostym sposobem na uczynienie pokoju szykownym podczas wyświetlania rzeczy, które kochasz. Niektóre stylizacje są potrzebne, aby to osiągnąć, a poniżej znajdują się pewne wskazówki, za którymi należy podążać:

 • Dodaj zieleni. Znajdź rośliny o atrakcyjnym wyglądzie i dodaj trochę życia do pokoju.
 • Wystawić uczące się dzieła sztuki i fotografie.
 • Umieścić książki i czasopisma na półkach
 • Różne wysokości obiektów, które dodajesz, aby stworzyć wizualne zainteresowanie
 • Wyświetlaj różne rozmiary przedmiotów. Mieszaj większe i mniejsze elementy, aby uzyskać zrównoważony wygląd i warstwowy wygląd.
 • Połóż rzeczy, które kochasz, na półkach. Pokaż, co jest dla ciebie ważne; skarby z podróży, osiągnięcia i inne.

Przeczytaj także następny artykuł: Jak sadzić kwiaty w dużych donicach ogrodowych

Nie bój się myśleć o dużych rozmiarach, gdy nadszedł czas, aby wybrać nowe sadzarki ogrodowe Miravila do swojego patio lub ganku.

Wniosek

Salon to brama do twojego domu. Uczynić go pięknym może pomóc w stworzeniu atrakcyjnego widoku. Dlatego tak ważne jest, aby wziąć pod uwagę półki, które chcesz mieć we wnętrzu!

Przeczytaj następny artykuł: Zalety ogrodowych systemów nawadniających

Instalacja systemów nawadniania ogrodów może wydawać się kosztowną pracą. Jednak konfiguracje kroplowe lub zraszaczowe oferują kilka interesujących korzyści.

Artykuły z tej samej kategorii: