Ten model jest idealnym wyborem dla wielu miłośników gry na zewnątrz

Przegląd generatora Ryobi 2200-watt gasoline digital inverter

Powód zakupu przenośnego generatora może być różny w zależności od osoby – jeden może potrzebować go, by móc używać narzędzia na zdalnym stanowisku pracy, inny na kemping, a jeszcze inny, by mieć zapasową energię elektryczną podczas przerwy w dostawie prądu. Jednak jeśli powodem wyboru generatora ma być jego przenośność, będziesz potrzebować generatora, który będzie naprawdę łatwy w transporcie.

Ważąc niewiele ponad 50 funtów, Ryobi RYi2200 to świetna mała ‘elektrownia’ z, jak sama nazwa wskazuje, do 2200 watów mocy rozruchowej i 1800 watów ciągłej (ciągłej) mocy. Mówiąc najprościej, gdybyś miał 18 lamp, każda z żarówką o mocy 100 W, ten generator falownika mógłby je zapalić.

Ryobi udało się skompaktować tak dużą moc w jednostkę, która mierzy tylko około 17 cali wysokości, 21 cali długości i około połowy szerokości. A dzięki jego przenośnemu rozmiarowi i poręczności (urządzenie ma dwa uchwyty do przenoszenia), doskonale nadaje się do podnoszenia i przemieszczania z pomocą innej osoby. Na gładkich powierzchniach, jednostka może być kierowana przez teleskopowy uchwyt bagażowy.

Panel sterowania znajdujący się z przodu zawierapodstawowe elementy tego urządzenia: Aby zasilić generowaną moc, istnieją dwa gniazda prądu zmiennego o napięciu 120 V, które przypominają zwykłe gniazdka domowe. W przypadku zasilania prądem stałym znajduje się gniazdo 12 V z dostarczonym kablem do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych. (To gniazdo jest chronione własnym wyłącznikiem automatycznym.)

Ponadto dostępne są trzy wyświetlacze LED; jeden generator wskazujący w użyciu, jeden do ostrzegania o przeciążeniu, a drugi do ostrzegania o niskim poziomie oleju. Panel sterowania posiada również gniazdo dla zestawu równoległego (nie jest dostarczany), który umożliwi połączenie dwóch generatorów inwerterowych Ryobi RYi2200 w celu zwiększenia wydajności. Znajduje

https://www.youtube.com/watch?v=qZFCh27h4Tg

Się tu także zacisk uziemiający i przełącznik automatycznego biegu jałowego, ale opiszę tylko te ostatnie.

Bardzo podoba mi się łatwość uruchamiania tego generatora. Nie ma pompy zalewowej do pompowania, nie ma zaworu paliwa do znalezienia i otwarcia, ani oddzielnej dźwigni ssania do pociągnięcia. Po prostu – Ryobi RYi2200 ma jedną dźwignię do pociągnięcia, zimny start i bieg, a włącza się za pociągnięciem linki startowej. Pierwsze uruchomienie po wyjęciu z pudełka będzie wymagało nieco więcej wysiłku, aby uzyskać paliwo do mechanicznej pompy paliwowej, ale gdy paliwo zostanie dostarczone przez system, generator powinien rozpocząć pracę w ciągu sześciu ciągów, nawet gdy jest zimny.

Ożyw swój dom pięknym dekoracjami. Dekoracyjnych naklejek ściennych będą się świetnie wpasowywać w klimatyczne wnętrza. Czytaj więcej …

Artykuły z tej samej kategorii: