Troy Bilt jest solidna oferta jako tradycyjna platforma dwustopniowa

Jest przeznaczony do pracy na żwirze, darni, cemencie i asfalcie. Silnik 208 cm3 jest odpowiednim rozmiarem dla tej odśnieżarki. Opony bezpowietrzne naprawdę robią różnicę. Dają ci całą przyczepność 15-calowych opon pneumatycznych X-Trac, ale konstrukcja bieżnika czyni je BARDZO łatwymi do włączenia w tej solidnej odśnieżarce osiowej. Ma również buty z polipropylenu, dzięki czemu nie zarysuje twoich wytłoczonych i udekorowanych podjazdów i patio.

Na koniec, długa rynna zsypowa kładzie śnieg tam, gdzie chcesz, a sterowanie rynną EZ jest szybkie i bardzo łatwe w użyciu. (Moja opinia) Ten model nie ma wspomagania kierownicy, ale jest wystarczająco lekki, a dzięki oponom bezpowietrznym jest bardzo łatwy w obsłudze dla większości ludzi. Tak, na rynku dostępnych jest wiele większych i droższych odśnieżarek, ale jeśli chcesz przyzwoitego 2-stopniowego oczyszczania typowego podmiejskiego podjazdu, jest to jeden z najlepszych wyborów.

Troy-Bilt Storm 2410

Jeśli chcesz mieć najtańszą 2-stopniową odśnieżarkę na rynku, ta będzie dla ciebie idealna. 24-calowy Troy-Bilt Storm 2410 o pojemności 208 cm3 jest najbardziej podobny do twojego starego 5-konnego Troy-Bilt’a, Craftsman’a lub Murray’a, którego chcesz zastąpić. Jest to prosta odśnieżarka zdolna do przenoszenia śniegu od 8 do 12 cali i umożliwiająca wyczyszczenie tego dryfu na końcu podjazdu. Tą odśnieżarka poświęcisz więcej czasu na wyczyszczenie podjazdu niż jakimkolwiek innym 24-calowym produktem, który Troy-Bilt sprzedaje, ale nadal wykona ona swoją pracę. Jest to dużo lepsza odśnieżarka dla większości ludzi niż odśnieżarka jednofazowa i zbudowana lepiej niż te importowane z Chin.

To jedna z niewielu odśnieżarek w tym przedziale cenowym z rozrusznikiem elektrycznym. Wlot jest wyższy niż twój 20-letni Murray, co oznacza, że poradzi sobie z 21-calowym pługiem śnieżnym, które nazbierał się przez całą noc. Jest to przyzwoity odśnieżacz, jeśli masz podjazd na 2 samochody o długości 12-15 m(lub odpowiednik jednego samochodu), uzyskując średni opad śniegu 50 cali lub mniej rocznie. Jest przeznaczony do pracy na żwirze, darni, cemencie i asfalcie. Głębokie opony mają odpowiedni rozmiar dla tej odśnieżarki. Ma również buty z polipropylenu, dzięki czemu nie zarysuje twoich wytłoczonych i udekorowanych podjazdów i patio. Ten model nie ma wspomagania kierownicy, ale jest wystarczająco lekki, że większość ludzi może z niego korzystać.

Nie spodziewaj się, że ten model dobrze usunie ciężki, mokry śnieg, wyrzuci śnieg na więcej niż 7 m czy będzie miał dużą przyczepność do usuwania zaspy pługa śnieżnego.

Artykuły z tej samej kategorii: